Seo Fiyatları 2022

Seo fiyatları 2022 sektöre ve sitenizin durumuna göre belirlenmektedir. Sitenizi inceleyip uygun bir yol haritası ile yola çıkmak amacımız. Sektörünüzü ve zorluğu bilmeden verilen tekliflerin havada kalacağı düşüncesindeyiz. Sadece paket içeriğini yapıp farklı seo sorunlarını göz ardı etmek gerekir. Bu yüzden bütün ihtiyaçlarınız için seo teklifimizi alın.

Anahtar Kelime Yoğunluğu

Seo fiyatları belirlenirken en önemli kriterlerden biri anahtar kelime yoğunluğudur. Anahtar kelimenin zorluğu fiyat belirleyicidir.

Backlink Fiyatları

Seo fiyatları belirlenirken backlink fiyatlarını eklemeden olmaz. Backlinkler sitenize verdiğiniz referans sayfası olarak düşünebilirsiniz.

İçerik Oluşturma Fiyatları

Seo uyumlu içerik oluşturmak çok önemlidir. İçerik editörlerimiz tarafından oluşturulan seo uyumlu içerikler seo'da sizi yükseltecektir.

Size Uygun SEO Paketlerini Seçin

SEO Fiyatları bir çok kritere sitenizin yaşına ve yapılacak işlemlere göre değişiklik göstermektedir. Size En uygun seo fiyatı için formumuzu doldurunuz.

Starter

1500
Aylık

Ultra

2500
Aylık

PRO

3500
Aylık

    SEO fiyatları neden böyle ?

    bir çok duruma göre değişmektedir. Sektörün durumu ve rekabet gibi sebepler daha fazla efor sarf etmenize ve maliyetlerin artmasına sebep olur. Yazılan yazılar ve alınan linkler gibi extralar maliyetleri arttırmaktadır. Yazılan yazılar bir çok sitede öne geçme sebebidir. Birçok yazar bu konuda kelime başına ücret aldığı için mali olarak getirisinin yanısıra seo ya katkısı çoktur. Bir diğer hususta backlinkler dir. Backlinkler her zaman pahalıdır. Çoğu zaman üst sıralarda olan rakipleriniz bu paraları verdikleri ve bu backlinkleri aldıkları için üst sıralardalar. Maalesef backlink olmadan bir çok sitenin önüne geçemezsiniz. Buda tabi fiyatı etkileyen faktörlerdendir. Çoğu zaman seo ile ilişkili olan ve pek göz önünde olmayan konularda fiyatı etkiler. Mesela siteniz yapılırken hatalar açılış hızını etkileyen konular gibi durumların düzeltilmesi maliyetlere yansımaktadır. Bildiğiniz gibi artık sitelerin hepsi birbirine benzemektedir. Ana hatlarıyla bir birine çok benzeyen siteler aynı sektörlerde birebir aynı temalarla üst sıralarda tutunamazlar. Google ın bu konularda özgünlük politikası sizi üst sıralara yukseltmeyecektir. Bir diğer ücretleri etkileyen konuda hosting hostingler bildiğiniz gibi ucuzu var ve pahalısı var. Ucuz hostingler birçok web sitesini aynı ip ve bölgeye aradıkları için çoğu zaman Google değerlendirirken bu kriterleri göz önüne alır. Özellikle yavaş açılan siteler kesinlikle üst sıralarda kalamaz. Artık Google kriteri olarak kabul edilmektedir. Sitenizin tüm bu sorunlarına çözüm bulmak elbette ki uğrasılan zamanı ve fiyatları arttırmaktadır. Fiyatları düşük olan seo ajansları bu kriterlerin bir veya bir kaç ını göz ardı ederek fiyatları düşürmektedir. Biz İstanbul SEO hizmeti olarak size orta karar fazla ücret yansıtmadan fiyatlarımızı optimum tutarak size hizmet veriyoruz. Biliyoruz ki paranızla zamanınız kıymetli. Bir diğer konuda seo da bir çok kriter olduğu için fiyatlara yansıtmadığımız seo un içinde temelde olan durumlar var. Sitenin iç durumu ve dış durumu gibi konular fiaytları etkilemesede biz sizin için ne gerekiyorsa onu yapmaya ve sitenizi üst sıralara taşıyoruz. Fiyat performans olarak sektörümüzde açılan bloglar ve tanıtımlar bizi üst sıralara taşımaktadır.