Askıya Alınan Adwords Hesabı
“Hesabınız askıya alındı” kırmızı şerit halinde görüyorsanız Google politakalarının bir veya bir kaçını ihlal ediyorsunuz demektir. Politika sorunlarını çözmeden hesabınızdan reklam veremezsiniz.

Reklam Politika İhlalleri

Bir veya daha fazla reklam politikasını ihlal ettiğinizde hesabınızın askıya alınmasına sebep olurç.

Şüpheli ödemelerden dolayı askıya alma

Ödemeler ile ilgili politika ihlallerinden dolayı hesabınız askıya alınmasıdır. kart bilgilerinin değişmesi hesabı askıdan kurtarmaz.

Yetkisiz Erişim ve Etkinlikten Askıya Alma

Yetkisiz erişim askısı hem şifrenin çalınması hem de ödeme etkinlerinde banka tarafından iade işlerimlerinden kaynaklanır.
Askıya Alınan Adwors Hesaplarını Kurtarma

Askıya alınan adwords hesapları bildiğiniz gibi reklam hizmeti verilememektedir. Askıya alma süreci 2021 yılının başında Google’ın politika değişikliği sebebiyle daha sert bir durumdadır. Askıya alınan bir hesabın askı sebeplerine bağlı olarak isim soyisim, telefon, adres , banka bilgileri ve web sitesi gibi hesaba bağlı olan birçok bilgi ile tekrar bir hesap açsanız bile o hesabıda askıya almaktadır. Askı işlemlerini Google Adwords Partnerleri ile yaparsanız daha hızlı ve verimli sonuçlar alırsınız. Tüm hesaplar otomatik asıya alınır. Yani Ne kadar hesap açarsınız açın hepsi otomatik askıya alınacaktır. Google politakalarının tamamına hakim olmadığınız ve hesaptaki tüm sorunları çözmediğiniz sürece hesabınız açılmayacaktır. Zaman ve para kaybetmeden bizimle iletişime geçin hesabınızı inceleyelim ve Google politikalarına uygun reklamlarınızı yayınlayalım.